(068) 142 92 00

(099) 241 03 40
  • Ваш кошик порожній!

Torras


Гарячий шоколад швидкого приготування «Torras a la Taza» (1кг)...
Гарячий шоколад швидкого приготування «Torras a la Taza» (1кг) – насолоджуєтесь досхочу.Прихильникам дієтичних та смачних продуктів з Європи, інтернет-магазин «Euro-Food» пропонує купити за вигідною ціною справжній гарячий напій з Іспанії від все..
177.56 грн.
 Гарячий шоколад Torras a la Taza – улюблений напій для в...
 Гарячий шоколад Torras a la Taza – улюблений напій для всієї родини.Провідний іспанський виробник Torras дарує чудову можливість купити та насолоджуватися приємним вершковим смаком та ароматом гарячого шоколаду із Іспанії не витрачаючи зайв..
39.91 грн.
 «TORRAS a la taza» - справжній іспанський гарячий шокола...
 «TORRAS a la taza» - справжній іспанський гарячий шоколад для дорослих та дітей.Інтернет-магазин популярних в Україні продуктів харчування з Європи дарує нагоду купити смачний напій, який, незважаючи на доступну ціну, відзначається особливи..
73.93 грн.
«Torras Puro fondant 72% cacao dark chocolate» – класичний ісп...
«Torras Puro fondant 72% cacao dark chocolate» – класичний іспанський чорний шоколад.Істинним прихильникам справжнього чорного шоколаду інтернет-магазин «Euro-Food» пропонує купити та спробувати плитку натурального какао з ідеальним балансом гірк..
42.26 грн.
«Fondant Dark Chocolate» - кондитерський шедевр провідного ісп...
«Fondant Dark Chocolate» - кондитерський шедевр провідного іспанського виробника «Torras»Іспанський чорний шоколад займає лідируючі позиції на ринку Європи завдяки розумному співвідношенню доступної ціни та якісних характеристик, зокрема серія Fo..
45.44 грн.
Іспанський чорний шоколад «Torras» з ягодами журавлини – кращи...
Іспанський чорний шоколад «Torras» з ягодами журавлини – кращий подарунок для солодкоїжки.Інтернет-магазин продуктів з Європи “Euro-Food” клієнтам, які люблять експериментувати та не бажають відмовляти собі в шматочку істинного задоволення, реком..
54.93 грн.
Чорний шоколад «Torras Puro Fondant 70%» в упаковці 200 грам –...
Чорний шоколад «Torras Puro Fondant 70%» в упаковці 200 грам – вигідне рішення для справжніх господинь.Інтернет-магазин «Euro-Food» пропонує купити та насолодитися традиційним іспанським шоколадом, який користується значною любов’ю серед дорослих..
52.82 грн.
Кондитерський шоколад “Torras Postres Dark” – найкращий інгред...
Кондитерський шоколад “Torras Postres Dark” – найкращий інгредієнт для створення справжніх солодких шедеврів.Інтернет-магазин продуктів з Європи пропонує купити чорний шоколад створений кращими майстрами Іспанії з високим вмістом какао (близько 7..
77.08 грн.
“Torras 72% Ghana» - неперевершений чорний шоколад з Іспанії.Я...
“Torras 72% Ghana» - неперевершений чорний шоколад з Іспанії.Якщо Ви шанувальник традиційних ласощів з Європи і бажаєте спробувати та продегустувати щось нове та особливе, тоді просто необхідно купити іспанський екстра чорний шоколад від всесвітн..
46.38 грн.
Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)