(068) 142 92 00

  • Ваша корзина пуста!

Чай черный листовой CEYLON OPA Floral 70 г

43.85 грн.
  • Производитель: Our Tea
  • Модель: P1706
  • Наличие: 16.000

Описание

Традиційний цейлонський чай ― це знайомий смак родом з дитинства. Назва походить від острова, на якому чайні плантації процвітають вже багато років. Острів Цейлон, який тепер знайдемо в Індійському океані під назвою Шрі-Ланка, асоціюється з якісним високогірним чаєм. Такі сорти збирають на плантаціях в південній частині острова. Чайне листя, що виросло на схилах гір та увібрало в себе багато сонця, вирізняється яскравим насиченим смаком. Саме таку сировину ми й взяли за основу нового продукту: CEYLON OPA Floral в пакуванні 70 г.

Для створення оригінального смаку та вишуканого аромату доповнили улюблений цейлонський чай шматочками сушеного яблука, цедрою апельсину, шматочками маракуї та пелюстками троянд. Всі натуральні домішки становлять не більше 8 % нового чаю, але такої пропорції достатньо для поєднання незвичайних ноток з традиційним смаком.

Чорний листовий чай CEYLON OPA Floral чудово смакує до класичного сніданку. Самодостатній та яскраво виражений напій не потребує додаткових підсолоджувачів. Але традиції різняться в кожному домі: якщо ви звикли до підсолодженого чаю, любите додавати вершки або молоко чи не уявляєте чаювання без домашнього варення, ― не відмовляйте собі у звичному задоволенні в поєднанні з новим смаком.

Отзывов (0)

Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв