(068) 142 92 00

  • Ваша корзина пуста!

Чай черный листовой INDIA OPA Floral 70 г

43.85 грн.
  • Производитель: Our Tea
  • Модель: P1704
  • Наличие: 18.000

Описание

Чай чорний листовий INDIA OPA Floral

Представляємо вам ще одне цікаве поєднання традиційного чорного чаю з незвичними ароматами сушених плодів та квітів. Чай чорний листовий INDIA OPA Floral підходить для поціновувачів традиційного сніданку, але вносить до нього приємні несподівані нотки.

Основа запашного напою ― високогірний чай з плантацій Індії. Чистий елітний сорт росте лише там, обплітаючи гірські схили мальовничими терасами. Дбайливо зібраний та відсортований від домішок листя і гілочок, традиційно висушений і старанно запакований. Саме такий продукт ми отримуємо від перевірених постачальників та беремо за основу для створення чайних шедеврів.

До суміші INDIA OPA Floral ми підібрали кілька тонких ноток та ненавязливих штрихів, щоб розкрити багатство смаку високогірного чорного чаю. Загалом всі натуральні домішки займають лише 8 %, тому не змінюють основний смак, а лише витончено підкреслюють його.

Сюди входить сушене яблуко, цедру апельсину, бергамот та пелюстки волошок. Поєднання таких натуральних ароматів наповнює легкістю та свіжістю кожен день, який починається з горнятка чаю. Кожна з цих рослин відома своїми лікувальними властивостями, але ми ставили перед собою завдання створити чай на щодень. Тому домішали до традиційного чорного крупного листя зовсім трішки ароматного колориту.

Крупнолистовий чай зручно заварювати: достатньо покласти одну чайну ложку у велике горня й залити майже доведеною до кипіння водою. Чай INDIA OPA Floral має насичений самодостатній смак, але за бажанням його можна підсолодити цукром або медом.

Отзывов (0)

Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв